TERENSKA NASTAVA U STAROJ ŠIBENSKOJ JEZGRI
Autor: Martina Mikulandra, 16. 1. 2020.

Učenici 1.b i 2.b razreda s nastavnicama Jolandom Krnić Zmijanović, Deanom Radovčić Karađole i Irenom Gotovac bili su 11.siječnja na terenskoj nastavi u staroj šibenskoj jezgri. Učenici su obišli najznačajnije spomenike srednjovjekovnog i renesansnog Šibenika te su čitali i prevodili uklesane latinske natpise. Učenici su pripremili izlaganja o umjetnicima, građevinama i stilskim razdobljima te su ih uspješno prezentirali pred svojim kolegama. Na ovaj način ostvarena je nastava hrvatskog jezika, latinskog jezika i tjelesne i zdravstvene kulture.