Medicinska škola Šibenik

UPISI 2016/2017

Koliko dnevno vremena utrošiš na učenje?

Ispis statistike od 3. 7. 2014.

Ukupno: 1986613

NAGRADNI NATJEČAJ - INOVACIJA ZA BOLJI ŽIVOT
Autor: Martina Mikulandra, 26. 4. 2017.

Državni zavod za intelektualno vlasništvo Republike Hrvatske i Koordinacija za provedbu prava intelektualnog vlasništva Republike Hrvatske u suradnji sa Svjetskom organizacijom za intelektualno vlasništvo raspisuju:

NAGRADNI NATJEČAJ ZA UČENIKE OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA
za najbolji literarni rad, video rad, skladbu, likovni rad ili strip na temu:
„Inovacija za bolji život“

U nagradnom natječaju za najbolji literarni rad, video rad, skladbu, likovni rad ili strip na temu „Inovacija za bolji život“ mogu sudjelovati svi učenici osnovnih i srednjih škola iz Republike Hrvatske.
Natječajem se želi potaknuti učenike da kroz pisani / crtani / vizualni / glazbeni izričaj izraze svoje viđenje o tome kako kreativna djela i inovacije mogu život ljudi i društvo u cjelini učiniti kvalitetnijim i boljim te zašto je važno poštivati rad kreativaca i inovatora i njihova prava intelektualnog vlasništva.

Uvjete natječaja pogledajte na linku opširnije.

Natjecaj_-_Inovacija_za_bolji_zivot.pdf (188.14 KB)