Medicinska škola Šibenik

UPISI 2016/2017

Koliko dnevno vremena utrošiš na učenje?

Ispis statistike od 3. 7. 2014.

Ukupno: 1992339

Program proslave 70. godina naše Škole
Autor: SNEŽANA ŽAJA, 8. 5. 2017.

Obilježavanje 70. godina naše Škole, počinje 9. svibnja dobrovoljnim darivanjem krvi učenika i profesora u Crvenom križu, od 8-11 sati.

10. svibnja, s početkom u 12 sati, u Hrvatskom narodnom kazalištu održat će se Svečana akademija. Za prigodni program pobrinuli su se učenici i profesori naše Škole.

‘Pravi’ Dan škole obilježiti ćemo 12. svibnja kada je i Dan sestrinstva. Počinjemo u 8 sati sa spotrskim igrama učenika i djelatnika  a nastavljamo zabavom u holu Škole.

Za kraj je predviđeno snimanje Milenijske fotografije Šime Strikomana, u 12 sati ispred Medicinske škole, na koje  pozivamo sve bivši i sadašnje učenike/ice Medicinske škole. Jedini uvjet je da obuku bijele majice (može i plava).

Sretan nam 70. rođendan.