« Srpanj 2021 »

Ovaj mjesec: 1943
Javna objava informacija o trošenju sredstava

Transparenatan uvid u financijsko poslovanje Šibensko-kninske županije, pregled isplata iz proračuna te uvid u podatke Riznice možete pronaći klikom na sliku.

Obavijest o sastanku

U srijedu 4. 3. 2020., održat će se sastanak sudionika Erasmus+ projekta "Equality hurts no one", 4 školski sat u učionici 81.

Odabrani sudionici
Upute za prijavu na Erasmus+

Nakon održanog predavanja i objave Natječaja u projektu “Equality hurts no one.“ sljedeći korak su prijave učenika na projekt!

Učenici natječajnu dokumentaciju trebaju predati do petka 14. veljače 2020. godine (uključujući i taj dan) u ured referentice. Rezultati će biti objavljeni pod šiframa učenika na školskoj web stranici, facebook stranici škole i projekta te na oglasnoj ploči u školi do 21. veljače. Učenici će imati rok za prigovore i žalbe na objavljene rezultate 25. veljače u terminu koji će biti objavljen naknadno. Službeni rezultati objavit će se 26. veljače nakon isteka žalbenog roka.

Nakon odabira učenika, sudionici mobilnosti, odnosno njihovi roditelji/skrbnici, sklapaju sa školom ugovor kojim se obvezuju na izvršavanje svojih obaveza kako ne bi morali vraćati sredstva utrošena na mobilnost.

Obavijest o održanom predavanju

U petak 7.2. 2020. je u našoj školi, u 14:45, održano predavanja: Erasmus+ projekt "Equality hurts no one“ . Na predavanju su sudjelovali učenici drugih razreda smjerova  tehničar opće njege, te farmaceutski tehničar.

Natječaj za sudjelovanje u Erasmus+ projektu „Equality hurts no one“

Medicinska škola, Šibenik nositelj je Erasmus+ projekta „Equality hurts no one“.

Sastanak za zainteresirane učenike održati će se 7. veljače 2020., petak, u 14:45 sati u učionici 91.

U sklopu projekta odobrena je mobilnost 8 učenika drugih razreda smjerova medicinski tehničar opće njege, fizioterapeutski tehničar i farmaceutski tehničar. Učenike će pratiti dva pratitelja.  Zadatak pratitelja je da se pobrinu da učenici izvršavaju svoje obaveze propisane projektom te da im pruže podršku i potporu uz nadzor.

Mobilnost će se odvijati na otoku Veli Lošinj od 14. do 23. travnja 2020.

Uvjeti prijave za sudjelovanje:

• učenik Medicinske škole, Šibenik
  • dobrovoljna prijava na natječaj
  • predana dokumentacija do 14. veljače 2020. godine
  • suglasnost roditelja/skrbnika

Dokumentacija za prijavu:

• preslika svjedodžbe prethodno završenog razreda
  • motivacijsko pismo
  • životopis (Europass)
  • potpisana suglasnost roditelja/skrbnika s upisanom šifrom učenika (privitak na dnu stranice)

Obveze i dužnosti učenika koji će sudjelovati u mobilnosti:

• redovito pohađanje svih pripremnih aktivnosti